بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کپسول بزرگ کننده 60 عددي مکس من
وزن
100 گرم
قیمت
5,600,000 ریال
فروشنده
هانی شاپ
گروه
محصولات متاهلین

کپسول بزرگ کننده 60 عددي مکس من
 
کپسول بزرگ کننده 60 عددي مکس من
 
 
کپسول بزرگ کننده 60 عددي مکس من

کپسول بزرگ کننده 60 عددي مکس من 2654

قيمت: 5,600,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

قرص گياهي افزايش سايز مکس من 2 MaxManII: يک مکمل گياهي کاملاً طبيعي ميباشد که جهت افزايش خون پذيري کلي آ.ل.ت تناسلي مردانه در کنار افزايش ضريب سلامتي ج.ن.سي ، قدرت و سختي نعوض، افزايش زمان نزديکي و جلوگيري از انزال زود هنگام و ... مورد استفاده قرار ميگيرد. در اين مکمل از گياهان متنوعي از فرهنگ ها و تمدن هاي شهير سراسر جهان براي افزودن به حجم بافت هاي تهييج پذير ، اسفنجي و خون پذير آ.ل.ت تناسلي (Erectile Tissues) به نام کورپورا کاورنوسا (Corpora Cavernosa) بهره گرفته شده است. افزودن به درازا ، ضخامت و سختي آ.ل.ت تنا.سلي در حالت نعوض به صورت دائمي و مادم العمر ، افزودن به حالت شق پذيري هر چه بيشتر آ.ل.ت تناسلي در هنگام تحريک ج.ن.سي (Bigger Harder Eriction) که از آن به عنوان سختي سخره ياد ميشود. مکس من 2 با افزايش گردش خون در بافت اسفنجي به راحتي مشکل نعوض را حل کرده و باعث پر شدن حوضچه هاي اسفنجي آ.ل.ت ميشود. مکس من 2 محصولي است 100% گياهي که هيچگونه عارضه و اثرات جانبي منفي ندارد.

نحوه مصرف کپسول گياهي مکس من 2 : روش مصرف نسبت به فيزيولوژي بدن فرد ، انتظارات او از خودش و تمايلات شخصي وي تغيير مي يابد. در حالت کلي مصرف دو عدد کپسول در روز ترجبحاً همراه با غذا (يک يا دو کپسول هنگام صبحانه و يک يا دو عدد ديگر هنگام شام) شرايط معمول استفاده از اين مکمل است. شايان ذکر است که مصرف بيش از چهار کپسول در روز به غير از موارد خاص و به دستور پزشک متخصص توصيه نميگردد. لطفا در حين مصرف کپسول را بدون جويدن و شکستن فرو ببريد. (کپسول را با يک ليوان آب ميل کنيد و آن را بصورت سالم ببلعيد.) نحوه نگهداري : لطفا اين قرص را دور از دسترس کودکان ، به دور از نور خورشيد و رطوبت نگهداري نماييد.

روشهاي خريد اين محصول: 1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 4 الي 6 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ آنرا هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد. 2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت 10% تخفيف به خريد اختصاص يافته و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاري به دستتان ميرسد. شرايط خريد به تعداد زياد: 1- خريد 3 تا 6 عدد: واريز به حساب 20% و خريد پستي 10% تخفيف 2- خريد 7 تا 12 عدد: واريز به حساب 25% و خريد پستي 15% تخفيف 3- خريد بالاي 12 عدد: واريز به حساب 30% و خريد پستي 20% تخفيف

مشخصات:

افرايش سايز آ.ل.ت در طول و قطر (درازي و کلفتي
افرايش سايز آ.ل.ت در طول و قطر (درازي و کلفتي
دست يابي به نعوض سخت هر زمان شما بخواهيد و ارداه کنيد
تاخير در انزال زودرس و افزايش مدت زمان نزديکي
تشديد شدت ارگاسم (رسيدن به اوج لذت ج.ن.سي) - ارگاسم طولاني تر و قوي تر که باعث ل
افزايش بنيه و توان ج.ن.سي و تامين تمامي نيازهاي بدن جهت تامين انرژي از دست رفته
دستيابي به قدرت بيشتر در حين نزديکي
طول کشيدن (تاخير در انزال) به ميزاني که شما ميخواهيد بدون دارو
تنظيم و ارتقاء عملکرد غدد ج.ن.سي و بيضه ها
افزايش ميزان و شدت جريان خون در مناطق ج.ن.سي

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کپسول بزرگ کننده 60 عددي مکس من ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کپسول بزرگ کننده 60 عددي مکس من

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (44.220.249.141) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1402