بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کرم لارگو اصل -افزايش طول و قطر (آقايان)
قیمت
4,200,000 ریال
فروشنده
هانی شاپ
گروه
محصولات متاهلین

کرم لارگو اصل -افزايش طول و قطر (آقايان)
 
کرم لارگو اصل -افزايش طول و قطر (آقايان)
 
 
کرم لارگو اصل -افزايش طول و قطر (آقايان)

کرم لارگو اصل -افزايش طول و قطر (آقايان) 2693

قيمت: 4,200,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

طبق آمارهاي کسب شده تقريبا 70 درصد از افراد در سراسر دنيا از کوچک بودن آ.ل.ت تنا-سلي خود رنج برده و احساس حقارت مي کنند. کوچک بودن آ.ل.ت تنا-سلي يک مرد اثرات بسيار بدي را در زندگي و فکر او دارد و حاصلش : افسردگي ، عدم اعتماد به نفس ، خجالتي شدن ، سرخورده شدن از روابط ج.ن.سي و نارضايتي شريک ج.ن.سي او و.... خواهد بود.شايد نام اين محصول براي آن دسته از افرادي که کمي در ارتباط با محصولاتي از اين قبيل به جستجو و تحقيق پرداخته اند ، نا آشنا نباشد. کرم لارگو يکي از محبوب ترين و قدرتمند ترين محصولاتي است که جهت درمان مشکلات ج.ن.سي در آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد.

کرم لارگو محصول کمپاني آلماني Inverma بوده و بيش از 40 سال است که به عنوان يکي از برترين محصولات در جهت رفع مشکلات ج.ن.سي در آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد. روش مصرف کرم لارگو : ابتدا آ.ل.ت تنا-سلي خود را با آب گرم و صابون به خوبي شسته و آن را به صورت کامل خشک کنيد. سپس آ.ل.ت خود را با مقداري کرم چرب کرده و آن را به آرامي ماساژ دهيد تا محتويات کرم به صورت کامل جذب گردد. فعاليت فوق را 2 بار در روز انجام داده و جهت دريافت نتيجه مطلوب مصرف کرم را 8 تا 12 هفته ادامه دهيد.

روشهاي خريد اين محصول: 1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 4 الي 6 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ آنرا هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد.در اين روش هزينه ارسال با مشتري ميباشد. 2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت هزينه ارسال رايگان بوده و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاري به دستتان ميرسد. شرايط خريد به تعداد زياد: 1- خريد 3 تا 6 عدد: واريز به حساب10% تخفيف با ارسال رايگان 2- خريد 7 تا 12 عدد: واريز به حساب 15% تخفيف با ارسال رايگان 3- خريد بالاي 12 عدد: واريز به حساب 20% تخفيف با ارسال رايگان

مشخصات:

افزودن به درازا،ضخامت وسختي آ.ل.ت در حالت نعوظ به صورت دائمي و مادام العمر
افزودن به درازا،ضخامت وسختي آ.ل.ت در حالت نعوظ به صورت دائمي و مادام العمر
تسلط بر زمان ، قدرت و کيفيت نزديکي.
افزايش گردش خون در اندام تنا-سلي که بهبود وضعيت ج.ن.سي فرد را به همراه دارد.
افزايش قدرت ا.و.ر.گ.ا.سم يا اوج لذت ج.ن.سي.
درمان انزال زودرس در طولاني مدت.
شفاف شدن پوست عضو تنا-سلي
افزايش شور جواني (Vigor) و احساس شادابي

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کرم لارگو اصل -افزايش طول و قطر (آقايان) ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کرم لارگو اصل -افزايش طول و قطر (آقايان)

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (44.220.249.141) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1402