بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
اسپرماکس مکمل بهبود ار-گاسم مردان
قیمت
6,500,000 ریال
فروشنده
هانی شاپ
گروه
محصولات متاهلین

اسپرماکس مکمل بهبود ار-گاسم مردان
 
اسپرماکس مکمل بهبود ار-گاسم مردان
 
 
اسپرماکس مکمل بهبود ار-گاسم مردان

اسپرماکس مکمل بهبود ار-گاسم مردان 2817

قيمت: 6,500,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

از ديرباز پزشکان و متخصصان مسائل ج ن سي براي بيشتر کردن کيفيت مقاربت و افزايش لذت ج ن سي و ايجاد احساس رضايتمندي در پي راهي براي افزايش زمان , قدرت و کيفيت ارگاسم بودند.در اثر تحقبقات کشف کردند که افزايش حجم مني در مردان و تاخير در زمان انزال نسبت مستقيم با بيشتر شدن زمان و قدرت ارگاسم دارد.اين کشف باعث شد که پزشکان به دنبال راهي براي افزايش حجم مني و تاخير در زمان انزال باشند. بدنبال آن و در پي آزمايش هاي خاص بر روي گياهان و ويتامينها و مواد معدني متوجه تاثيرات محسوس بعضي از آنها بر روي افزايش حجم مايع مني واسپرم در مردان و بعضي ديگر در جلوگيري از انزال زودرس شدند.کپسولهاي اسپرماکس در طول 10 سال گذشته ابتداء در کشور آلمان توليد و در کل اروپا فروخته مي شد.

به سبب فروش بالا و تقاضاي زياد , توليدکنندگان اين محصول از سال 2010 با کامل تر کردن فرمول و ترکيبات آن و استفاده از تکنولوژي گرانول شروع به توليد آن در آمريکا با نام انحصاري اسپرماکس پيلز کردند.به جرأت مي توان گفت که اسپرماکس اکنون يکي از بهترين محصولات موجود در جهان براي بهبود چند بعدي عملکرد ارگاسم و افزايش لذت و کيفيت مقاربت مي باشد.تکنولوژي گرانول روشي جديد و منحصر به فرد براي بدست آوردن موادي خالص تر و کم حجم تر از طريق گرفتن رطوبت مواد خام طبيعي مي باشد که تا چند برابر بيشتر از ديگر روشهاي خشک کردن رطوبت مواد را بدون از دست دادن خواص آنها مي گيرد. طريقه اسپرماکس:شما مي توانيد در سه نوبت در طول روز 3 تا 6 عدد کپسول اسپرماکس را به همراه وعده هاي غذايي يا يک ليوان پر آب مصرف کنيد

.اسپرماکس يک مکمل طبيعي و کاملا بدون عارضه جانبي است به همين علت شما بدون محدوديت زماني مي توانيد آنرا مصرف کنيد.اثرات اين کپسولها 24 تا 48 ساعت پس از مصرف احساس شده و در صورت ادامه مصرف تا يک ماه به شکل کامل از فوايد اسپرماکس استفاده خواهيد کرد.روشهاي خريد اين محصول: 1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 4 الي 6 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ آنرا هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد. 2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت 10% تخفيف به خريد اختصاص يافته و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاري به دستتان ميرسد. شرايط خريد به تعداد زياد: 1- خريد 3 تا 6 عدد: واريز به حساب 20% و خريد پستي 10% تخفيف 2- خريد 7 تا 12 عدد: واريز به حساب 25% و خريد پستي 15% تخفيف 3- خريد بالاي 12 عدد: واريز به حساب 30% و خريد پستي 20% تخفيف

مشخصات:

فرمولي جديد و قدرتمند و کاملا انحصاري با بيش از 17 ماده طبيعي و منحصر به فرد.
فرمولي جديد و قدرتمند و کاملا انحصاري با بيش از 17 ماده طبيعي و منحصر به فرد.
بهبود و افزايش مقدار و کيفيت اسپرم براي حل مشکل کمبود اسپرم در مردان و افزايش ق
جلوگيري از انزال زودرس و افزايش زمان مقاربت به شکلي محسوس و غير قابل باور.
افزايش قدرت ارگاسم و پاشش مني تا سه برابر حالت طبيعي.
افزايش حجم و زمان تخليه مني در هر انزال به همراه افزايش لذت ج ن سي
افزايش کارايي و تنظيم عملکرد غدد ج ن سي.
تاثير سريع دارو به نحوي که تا 24 ساعت پس از اولين مصرف شاهد اثرات آن خواهيد بود
بدون هيچ عارضه جانبي و تداخل دارويي و غذايي و تهيه شده از مواد %100 گياهي و طبيع
داراي گواهي GMP توليد تحت شرايط کنترل کيفيت و گواهينامه سلامت از FDA آمريکا.
خريد و استفاده آسان بدون نياز به نسخه پزشک

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش اسپرماکس مکمل بهبود ار-گاسم مردان ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش اسپرماکس مکمل بهبود ار-گاسم مردان

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (44.220.249.141) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1402