بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
شياف ماريانا (اصل) تنگ کننده طبيعي واژن
قیمت
3,300,000 ریال
فروشنده
هانی شاپ
گروه
نرم افزار و بازی

شياف ماريانا (اصل)  تنگ کننده طبيعي واژن
 
شياف ماريانا (اصل)  تنگ کننده طبيعي واژن
 
 
شياف ماريانا (اصل)  تنگ کننده طبيعي واژن

شياف ماريانا (اصل) تنگ کننده طبيعي واژن 4234

قيمت: 3,300,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

واژن يک اندام بسيار مهم در اکثر زنان است. بسياري از زنان شل شدن واژن را تجربه مي کنند. اما کمتر کسي به دنبال معالجه است. ممکن است خانم ها از گفتگو با پزشک در مورد علائم خود خجالت بکشند و در آينده دچار ضربات شديد روحي و جسمي شوند. در اينجا ما به شما جهت درمان بيماري هاي واژن، شياف تنگ کننده واژن ماريانا را معرفي مي کنيم.
سفارش اين محصول کاري بسيار آسان است و از آنجايي که در جعبه هاي عطارک بسته بندي مي شود، مي توانيد به صورت محرمانه با خيال راحت حتي در محل کار خود آن را دريافت کنيد. لازم به ذکر است که با معرفي خواص و عرضه شياف تنگ کننده ماريانا در مدت کوتاهي مصرف آن در بين خانم ها و پزشکان با سرعت چشمگيري در حال توسعه و استفاده است.

وقتي صحبت از واژن مي شود، افسانه ها و تصورات غلط زيادي وجود دارد. برخي افراد معتقدند که واژن مي تواند خاصيت ارتجاعي خود را از دست داده و براي هميشه سست شود. اين در حقيقت درست نيست. واژن شما خاصيت تغيير شکل بازگشت پذير (ارتجاعي) دارد. اين به معناي آن است که واژن در طي رابطه جنسي و يا زايمان طبيعي دراز مي شود، اما طولي نمي کشد که واژن شما به شکل قبلي خود برمي گردد. علاوه بر آن با مصرف شياف تنگ کننده واژن ماريانا، خاصيت تنگ شدن واژن را براي هميشه حفظ خواهيد کرد.

ديگر دلايل شل شدن واژن عبارتند از:
زايمان، چاقي، جراحي هاي مختلف زنانه، بلند کردن اجسام سنگين بطور پي در پي، ورزش سنگين بطور منظم، تروماي لگن، يائسگي، کمر دردهاي مزمن، عسطه و سرفه پي در پي، يبوست مکرر، ولي خوشبختانه شيوه هاي موثر و مفيدي براي تنگ کردن دوباره ديواره هاي واژن وجود دارد که با انجام درست آنها نيازي به انجام عمل جراحي يا واژينو پلاستي نخواهد بود. طي بررسي هاي گذشته، شياف تنگ کننده واژن ماريانا جزو موثرترين و بي خطرترين راه درمان شناخته شده است.

مشخصات:

تنگ کننده فوري واژن (براي تمامي سنين)
تنگ کننده فوري واژن (براي تمامي سنين)
تنظيم ترشحات بانوان
درمان افتادگي ناشي از زايمان
جلوگيري از کيست تخمدان
رفع سوزش، خارش و التهاب ناحيه تناسلي بانوان
ضدعفوني کننده و ضد قارچ واژينال
درمان سرد مزاجي خانم ها
درمان دردهاي قائدگي
درمان تنبلي تخمدان
افزايش لذت جنسي
فاقد عوارض
داراي استاندارد پزشکي
ساخته شده از ماريانا طبيعي

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش شياف ماريانا (اصل) تنگ کننده طبيعي واژن ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش شياف ماريانا (اصل) تنگ کننده طبيعي واژن

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.235.147.50) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1402