بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
قرص لاغری گلوریا
قیمت
6,800,000 ریال
فروشنده
هانی شاپ
گروه
نرم افزار و بازی

قرص لاغری گلوریا
 
قرص لاغری گلوریا
 
 
قرص لاغری گلوریا

قرص لاغری گلوریا 4239

قيمت: 6,800,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

قرص لاغری گلوریا با افزایش متابولیسم بدن موجب شکستن مولکول های چربی و تبدیل آن ها به انرژی در بدن می شود. همچنین قرص لاغری گلوریا جلوی جذب چربی در بدن را می گیرد و با کاهش شدید اشتها، موجب می شود بدن از چربی های انباشته جهت تامین انرژی خود کمک بگیرد. توجه نمایید که این قرص علاوه بر کم کردن اشتها، دارای خاصیت چربی سوزی نیز می باشد.

قرص لاغری گلوریا (Gloria) محصول شرکت گلوریا اسپانیایی است و یکی از پرفروش ترین قرص های لاغری در چند سال اخیر می باشد. قرص لاغری گلوریا (Gloria) درب بنفش با افزایش متابولیسم بدن موجب شکستن مولکول های چربی و تبدیل آن ها به انرژی در بدن می شود.بنابریان با مصرف قرص لاغری گلوریا می توانید علاوه بر دست یافتن به کمری باریک تر، از شر چربی های قدیمی دور شکم و پهلو راحت شوید.

همچنین قرص لاغری گلوریا (Gloria) درب بنفش جلوی جذب چربی در بدن را می گیرد و با کاهش شدید اشتها 10الی12 ساعته ، موجب می شود بدن از چربی های انباشته جهت تامین انرژی خود کمک بگیرد.
این قرص علاوه بر کم کردن اشتها، دارای خاصیت چربی سوزی نیز می باشد. دفع چربی ازطریق ادرار و تعرق میباشد نابراین مصرف آب فراوان در دوره مصرف این قرص الزامی می باشد.مصرف دو لیوان آب قبل از ناهار و شام جهت تاثیرگذاری مطلوب قرص لاغری گلوریا توصیه می شود.در دوره مصرف قرص لاغری گلوریا می توانید از مولتی ویتامین روزانه که درسایت موجود است جهت تامین مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن خود استفاده کنید.

مشخصات:

✅ بالابردن سطح انرژی بدن برای شکسته شدن استپ وزنی
✅ بالابردن سطح انرژی بدن برای شکسته شدن استپ وزنی
✅ کاهش و بستن اشتهای کاذب برای بیماران مبتلا به چاقی
✅ کاهش توده‌های چربی ذخیره شده در تمام نواحی بدن
✅ کاهش سایز بی‌نظیر در نواحی شکم» پهلو و ران
✅از بین بردن سلولیت و چربی های کهنه
✅پیشگیری از یبوست درطول رژیم
✅مناسب برای کسانی که کبد چرب دارند
✅جلو گیری از شل شدن و افتادگی پوست
✅حفظ زیبایی و شادابی صورت

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش قرص لاغری گلوریا ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش قرص لاغری گلوریا

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (44.200.171.156) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1402